منو
Your Cart
مرکز فروش تخصصی قطعات تابلو روان و تلویزیون های شهری با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمتدرباره ما

معرفی فروشگاه اینترنتی ناویرا


بزرگترین مرکز فروش اینترنتی قطعات تابلو روان در ایران فروشگاه ناویرا می باشد . این مرکز کلیه قطعات تابلو روان به صورت عمده و خورد به مشتران عرضه می نماید . ضمنا تابلو روان و تلویزیون شهری به صورت آماده و قابل نصب موجود بوده و عرضه می گردد . این مرکز توانسته است با تکیه بر خداوند و تجربه 16 ساله در زمینه تابلو روان و تلویزیونهای شهری محصولات با کیفیت با عمر بالا و نور بسیار خوب عرضه و پروژه های بسیاری را راه اندازی نماید .

مجموعه ناویرا  از تاریخ 1383 تاکنون مشغول به فعالیت می باشد. در طی بیش از  16 سال فعالیت، عمده فعالیت این مجموعه فروش کلیه لوازم جانبی و قطعات تابلو روان و تلویزیون شهری تجهیزات انتقال تصویر دربین همکاران بوده است. پیشرفت های بی وقفه و پرشتاب فناوری های دیجیتال و نیاز روز افزون به محصولات تابلو روان و تلویزیون شهری در بخش های مختلف و نیاز به ارتباط بین دستگاههای مختلف ، توسعه چشمگیر و تنوع بازارهای فروش کالای مختلف  را به دنبال داشته است. در این میان ارائه خدمات متمایز و مشتری مداری از ارکان خدشه ناپذیر مجموعه اطمینان در طی سالهای فعالیت بوده است. نظر به درخواست های مکرر هموطنان و مخاطبان محترم این مجموعه نسبت به امکان برقراری ارتباط موثرتر با مجموعه، و با هدف ارائه محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب به مشتریان محترم، این مجموعه اقدام به پیاده سازی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود نموده است.

در این راستا و طی بیش از یک دهه تجربه و فعالیت و همکاری با ارگانها ، سازمان دولتی ، ‌موسسات ، کارخانجات تولیدی صنعتی و شرکت های بازرگانی همواره تلاش ما ارائه محصولی سالم مناسب با نیازهای شما همراه با تعهد در ارائه کارایی صحیح بوده است. اندوخته تجربیات ما با بهره گیری از نیروی انسانی مجرب و کار آزموده اطمینان خاطر شما را از ارائه محصولات و خدمات مطلوب فراهم خواهد آورد.

مدیریت فروشگاه اینترنتی  ناویراتلاش دارد با ارائه مشاوره به مشتریان و همکارانی که در زمینه فروش لوازم جانبی و قطعات تابلو روان و تجهیزات تلویزیون شهری فعالیت دارند ارتباط برقرار نموده تا امکان دسترسی آسان کالاهای مورد نیاز و  باکیفیت بالا و قیمت مناسب را برای شما مشتریان گرامی فراهم سازد. شاید توانسته باشیم مشکلات و دغدغه های فرآیند خرید در زمینه یافتن مراکز خرید مناسب و اطمینان کافی از جهت قیمت و کیفیت برای خرید را در کوتاه ترین و بهترین روش آسان سازیم. هر گونه پیشنهاد و انتقاد شما را با روی باز پذیراییم و تلاش می کنیم که با نقطه نظرات شما عزیزان بتوانیم خدمتی در خور شما دوستان عزیز ارائه نماییم.

زمینه فعالیت مرکز فروش ناویرا

فروشگاه اینترنتی ناویرا به کمک مهندسین، متخصصین و مشاوران گروه ناویرا و با واردات مستقیم کالا و یا ارتباط مستقیم با تأمین کنندگان اصلی و با استفاده از شیوه های مدیریتی تلاش می نماید کالاهای اصلی را بدون واسطه و با کیفیت بالا با ضمانت تعویض ۳۰ روزه ، بوسیله سریعترین روشهای ارسال از قبیل پست سفارشی ، تیپاکس ، پست هوایی ، …..با بسته بندی مناسب جهت جلوگیری از هر گونه صدمات فیزیکی و یا احتمالی  تقدیم شما نماید.

این فروشگاه در زمینه فروش لوازم جانبی و قطعات تابلو روان و تجهیزات تلویزیون شهری و انتقال تصویر و … که بعضا در بازار هم نایاب هستند فعالیت دارد.

دفتر مرکزی :  02165161127

ایمیل : info@navira.ir

ارتباط با مدیر :  09125465396